revoxy 8 Lehká hyperbarická komora

kyslíkové terapie
k pronájmu
k prodeji

Kyslík, i když je obsazen v ovzduší, přibližně pouze jednadvaceti procenty, je pro zdraví a život naprosto nezbytnou součástí. Díky životu ve městech zamořených smogem, uspěchané době a stresu se nám však kyslíku nedostává v takové míře (Hypoxie), která by odpovídala nárokům zdravého lidského organismu. Hyperbarická (přetlaková) kyslíková terapie (jinak též hyperbarická oxygenoterapie - HBO), díky své technologii, působí reversivně. Negativní patologické vlivy Hypoxie nejen preventuje, ale především odstraňuje. Jedná se o nejnovější trend péče o zdraví a krásu.

REVOXY 8

Dlouhodobý i krátkodobý pronájem

Nejsou stanovena žádná omezení pro fantazii, kde budete chtít vaši komoru využívat.

 

Dlouhodobý pronájem

Jako možné využití dlouhodobého pronájmu nabízíme komory pro welnescentra, salóny krásy, fitcentra, nestátní zdravotnické zařízení, lázně, hotely, horské chaty, sportovní kluby, hasičské, či policejní stanice apod. 

V případě zájmu nás kontaktujte mailem, nebo telefonicky.

 

Krátkodobý pronájem

Pro klienty, kteří mají zájem o individuální pronájem komory do domácího prostředí, nabízíme možnost pronájmu od 1 týdne (7dní).

Můžete si užívat oxygenoterapii doma, nebo na vaší chatě, v soukromí, bez jakýchkoli omezení času, či počtu terapií pro vás i členy vaší rodiny. Záleží jen na vašem přání.

V případě zájmu nás kontaktujte mailem, nebo telefonicky.

Spolupracujeme s:

Revoxy 8

Novodvorská 3060, 738 01 Frýdek- Místek

sídliště Slezská, zdravotní středisko, 1.patro

 

Tel.: +420 731 103 950

E-mail: info@revoxy8.cz

© 2020 Revoxy 8
Created by eABM s.r.o.