revoxy 8 Lehká hyperbarická komora

kyslíkové terapie
k pronájmu
k prodeji

Kyslík, i nám však kyslíku nedostává v takové míře (Hypoxie), která by odpovídala nárokům zdravého lidského organismu. Hyperbarická (přetlaková) kyslíková terapie (jinak též hyperbarická oxygenoterapie - HBO), díky své technologii, působí reversivně. Negativní patologické vlivy Hypoxie nejen preventuje, ale především odstraňuje. Jedná se o nejnovější trend péče o zdraví a krásu.

REVOXY 8

Kyslíkové hyperbarické komory pro každého

 

HBO (hyperbarická oxygenoterapie) je znovuobjevená všeobjímající léčba kyslíkem za použití zvýšeného atmosférického tlaku. Člověk se neobejde bez vzduchu, zejména pak bez kyslíku. Při obsahu kyslíku ve vzduchu nižším než 12 % dochází k úmrtí v důsledku hypoxie. 90 % lidí žijících ve městě trpí různými stupni hypoxie. HBO zvyšuje kvalitu života a má pozitivní vliv na lidské zdraví, psychiku i omlazování buněk.

HBO může být prospěšná v podstatě pro kohokoli, ať už jste sportovec, který se chce rychleji zotavit po náročném, nebo intenzivním tréninku, nebo matka v domácnosti, která se cítí naprosto vyhořelá. HBO pomáhá při standardní léčbě mnoha nemocí a také aktivně pomáhá při regeneraci po sportu, nemocech, i po operacích, nebo ozařování. Je také velice prospěšná pro osoby v pokročilém věku, kterým poskytuje nezměrnou vzpruhu pro celé tělo i mysl a redukuje známky stárnutí.

Je již dlouho známo, že hojivé procesy v různých částech těla nemohou probíhat bez odpovídající hladiny kyslíku v tkáních. Většina nemocí či zranění se vyskytuje na buněčné úrovni nebo úrovni tkání. V mnoha případech (jako například nemoci oběhového systému, nehojící se rány, anebo mozkové příhody) se kyslík nemůže dostat do poškozených oblastí a přirozená samoléčící schopnost těla je tak omezena. HBO zlepšuje kvalitu života v mnoha oblastech, kde standardní léčba nezabírá.

Při oxygenoterapii v hyperbarické komoře je čistý kyslík nejen vdechován, ale také vtlačován a vstřebáván přes kůži do všech buněk každého orgánu těla pod vysokým atmosférickým tlakem. Tím se zvyšuje koncentrace kyslíku v těle a zmírňují se následky nedostatku kyslíku na náš organismus. Hyperbarická oxygenoterapie dodává tělu potřebný kyslík a přirozenou cestou napomáhá k obnovení samoléčících funkcí organismu.

Při podávání kyslíku a jeho vstřebávání za podmínek zvýšeného atmosférického tlaku při pobytu v hyperbarické komoře se kyslík snadno váže na hemoglobin v červených krvinkách. Zvyšuje se tak podíl kyslíku rozpuštěného v plazmě, tím se zlepšuje transport přes kapilární stěny a usnadňuje se volný pohyb molekul kyslíku do nejmenších částí oběhové soustavy a následně zvyšuje se buněčná aktivita.

Oxygenoterapie zlepšuje kvalitu života nemocných lidí v mnoha oblastech, kde standardní léčba nezabírá. Mnoho stavů, jako například chronická únava, nemoci oběhového systému, nehojící se rány, mozkové příhody, diabetická noha, dětská mozková obrna, zranění hlavy atd., na hyperbarickou oxygenoterapii (HBO) reaguje neobvykle pozitivně.

Pokud jste senior a máte zájem si užít jedinečnou terapii pak rozhodně ano. Hyperbarická terapie je velmi prospěšná pro osoby v pokročilém věku, poskytuje nezměrnou vzpruhu pro tělo i mysl a potlačuje známky stárnutí. Výsledky nového výzkumu dokonce naznačují, že hyperbarická oxygenace zpomaluje apoptózu (programovanou smrt buněk).

Nyní máte jedinečnou možnost darovat svému tělu péči, která byla doposud přístupná jen na lékařský předpis.

Přenosnou hyperbarickou komoru lze používat bez lékařského předpisu.

Používáte-li hyperbarickou komoru za účelem léčby určitého zdravotního stavu, doporučujeme konzultaci s vaším lékařem.

Studiemi byla prokázána pouze jedna zásadní kontraindikace a tou je otevřený neošetřený pneumotorax (otevřené poranění plic).

Za další individuální kontraindikaci se považuje akutní respirační onemocnění, jako je chřipka, či ucpání dýchacích cest např. následkem senné rýmy. Nepoužívejte komoru, pokud právě trpíte zánětem středního ucha.

Nedoporučuje se použití hyperbarické komory v těhotenství, jelikož nebylo provedeno zkoumání.

Spolupracujeme s:

Mamavis healing care

Revoxy 8

Provozovatel: CuatroM s.r.o., IČO: 06086756

Kryrská 87, 439 82 Vroutek

 

Monika Čížková +420 607 218 178,
Martin Čížek +420 734 395 490

E-mail: cizekm@seznam.cz, monce1@seznam.cz

© 2024 Revoxy 8
Created by eABM s.r.o.