revoxy 8 Lehká hyperbarická komora

kyslíkové terapie
k pronájmu
k prodeji

Kyslík, i když je obsazen v ovzduší, přibližně pouze jednadvaceti procenty, je pro zdraví a život naprosto nezbytnou součástí. Díky životu ve městech zamořených smogem, uspěchané době a stresu se nám však kyslíku nedostává v takové míře (Hypoxie), která by odpovídala nárokům zdravého lidského organismu. Hyperbarická (přetlaková) kyslíková terapie (jinak též hyperbarická oxygenoterapie - HBO), díky své technologii, působí reversivně. Negativní patologické vlivy Hypoxie nejen preventuje, ale především odstraňuje. Jedná se o nejnovější trend péče o zdraví a krásu.

REVOXY 8

Prodej

Právě jste navštívili stránky firmy, která jako jediná v ČR nabízí kyslíkové přetlakové komory k pronájmu i prodeji, navíc komory i terapeuticky provozujeme.

Jsme největší dovozci HB komor na území ČR již od roku 2018. 

Máme osobní zkušenosti s pobytem v komorách a také zkušenosti od našich mnohých klientů, kteří se s námi rádi podělí o své pocity i fyzické změny.

V ceně prodeje je zahrnuto

- kompletní sestava přístroje, což obsahuje: komoru včetně vnitřní podložky, polštář ( u sedací komory sedátko), kompresor, chladící zařízení i kyslíkový koncentrátor

- odborná montáž

- proškolení k užívání

- 2 roky záruka

 

Akční nabídka!! Navíc!!

Komoru si nyní můžete v pohodlí vašeho domova nejprve na týden vyzkoušet. Pokud budete po všech stránkách spokojeni, po dohodě Vám dovezeme do 2-3 týdnů komoru zbrusu novou.

 

Pokud máte zájem, můžete si kyslíkové komory zakoupit. Nabízíme několik velikostí i typů komor. I zde je samozřejmostí individuální přístup a různé možnosti.

 

Základní ceník:

Délka x průměr    
225 x 70 cm   299.000,- Kč vč. DPH
225 x 80 cm Akční nabídka 252.985,- Kč vč. DPH
225 x 90 cm   324.000,- Kč vč. DPH
Sedací komora   324.000,- Kč vč. DPH 

Doručujeme na místo určení po celé ČR, SK, PL. V MS kraji zdarma.

Pro vice informaci nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 731 103 950 - zákaznický servis, nebo na mailovou adresu uvedenou v kontaktech.

Spolupracujeme s:

Výsledek obrázku pro baník ostravaEdenred

Revoxy 8

Novodvorská 3060, 738 01 Frýdek- Místek

sídliště Slezská, zdravotní středisko, 1.patro

 

Tel.: +420 731 103 950

E-mail: info@revoxy8.cz

© 2021 Revoxy 8
Created by eABM s.r.o.